kokybes krepselis

6 b klasės mokiniai mokslo metų pabaigoje nagrinėjo sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo temas anglų kalbos pamokose. Gegužės 6 d. nutolinę anglų kalbos pamoką pravedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, tarptautinio skyriaus studentas Rohit Odela iš Indijos.

Interaktyvi pamoka įtraukė kiekvieną mokinį į bendravimą su lektoriumi. Mokiniams iš anksto buvo pateiktos individualios užduotys: išrinkti iš pristatymo paminėtas sporto šakas, fizinius pratimus, kūno dalių pavadinimus, patarimus sveikai gyvensenai ir gerai savijautai. Šeštokai taip pat buvo nustebę, kad jų miego kokybei ir net mokymosi ir rezultatams poveikį daro šiuolaikinių technologijų naudojimosi trukmė.

Mokiniai patvirtino, kad jie atranda įvairių, įdomių fizinių veiklų tam, kad išliktų aktyvūs ir ateityje norėtų, kad pamokas pravestų tarptautinio skyriaus studentai iš pravedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto.

Giedrė Guzavičienė