2% PARAMA GIMNAZIJAI

Gerb. tėveliai, darbuotojai, buvę gimnazijos moksleiviai ir visi geros valios neabejingi švietimui žmonės, kurie norėtų paremti mūsų gimnaziją !!! 

 

Gimnazijoje visi mes esame drauge. Ne vienerius metus mus lydi šių namų šviesa, patiriami džiaugsmai, įgyjamos žinios, todėl net mažas grūdelis į bendrą lauką  visiems žada gerą derlių!

 

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą gimnazijai, kurią Jūs suteikėte, pervesdami (1-2 %) pajamų mokesčio į mūsų gimnazijos paramos fondą. Nors šis laikmetis mums visiems skyrė daug išbandymų, mes vis tiek tikimės Jūsų paramos ir 2019 metais, nes ji prisidės prie gimnazijos veiklos tobulinimo, moksleivių mokymosi, sporto ir kūrybos sąlygų gerinimo.

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymas leidžia iki 2 proc. Jūsų pajamų mokesčio pervesti į gimnazijos labdaros ir paramos fondą ir finansiškai paremti gimnaziją. Tai nepareikalaus iš jūsų jokių papildomų sąnaudų, ta dalis bus pervesta iš jau atskaičiuoto fizinių asmenų pajamų mokesčio. Jums nutarus 1-2% savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, tai galima padaryti šiais būdais:

1. Prisijungti naudojant savo asmeninę elektroninę bankininkystę, į EDS, t.y. Valstybinės mokesčių deklaravimo sistemą, ir tiesiogiai tiesiogiai portale užpildyti RF0512 formą.

2. Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, galima nuvykti į Marijampolės  apskrities Valstybinę mokesčių inspekciją  (Marijampolėje arba Kalvarijoje) ir pateikti RF0512 formą.

3. Formą RF0512 taip pat galite užpildyti gimnazijos buhalterijoje (312 kabinete). Tokiu atveju turite atsinešti elektroninės bankininkystės duomenis.

4. Deklaruoti kam skiriate 2 % pajamų mokestį galite prisijungę prie Valstybinės mokesčių svetainės adresu:http://deklaravimas.vmi.lt.

Kaip užpildyti deklaraciją ir teisingai pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai, galite peržiūrėti čia: Deklaracijos pildymas >>>

 

Iš jūsų gauta parama bus skirstoma pagal nustatytus prioritetus. Įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, prisidės prie mūsų gimnazijos ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo. Iš anksto esame dėkingi tiems, kurie šiais metais perves 1-2 % pajamų mokesčio Kalvarijos gimnazijai.

Kalvarijos gimnazijos rekvizitai:

Paramos gavėjo kodas 190379992
Paramos gavėjo pavadinimas Kalvarijos gimnazija

 

Jei iškiltų klausimų, prašome skambinti ir teirautis tel.(8 343) 23 603;

 

Būkite aktyvūs, domėkitės gimnazijos veikla, teikite pasiūlymų, idėjų, galinčių patobulinti gimnazijos veiklą ar pagerinti jos įvaizdį. Primename, kad prašymus galite teikti iki gegužės 1 d.