2022m.priemimoskelbimas 1

Balandžio  12 d. gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Velykinėje popietėje „Šv. Velykų belaukiant“. Popietės metu buvo pasakojama apie Šv. Velykų kilmės istoriją, tradicijas. Mokiniai gamino velykinius vainikus, kuriais pasipuoš Šv. Velykų stalą namuose. Taip pat margino margučius, dalyvavo margučių ridenimo varžybose.  Kupini gerų emocijų ir velykinės nuotaikos vaikai laukia artėjančių švenčių.

Kvietimas

Kovo 25 d. I, III, IV kl. mokiniai dalyvavo tarptautinėje mokinių pažintinėje konferencijoje „Laisvės kelias istorijos tėkmėje", kurią organizavo Šiaulių Romuvos gimnazija ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras.

Gimnazijos 6 b kl. mokiniai Emilija Feščiuk ir Meda Janavičiūtė bei Nojus Zigmantas ir Erikas Vyšniauskas dalyvavo šalies bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių virtualioje istorijos tyrinėjimų konferencijoje „Pasaulis Lietuvoje, Lietuva pasaulyje“.

Autizmas - tai neurologinis raidos sutrikimas, kuris labiausiai paliečia kalbos ir bendravimo, socialinių įgūdžių ir elgsenos vystymąsi. Šis sutrikimas įtakoja tai, kad žmogus kitaip bendrauja, jaučia bei suvokia pasaulį.

Šių metų kovo 17 dieną 6b klasės mokiniams Kalvarijos krašto muziejuje buvo organizuotos netradicinės pamokos „Knygnešiai ir „vargo mokykla“. Knygnešių pasakojimai ir pasakojimai apie knygnešius“. Klausydami istoriko A. Totorio pasakojimo, šeštokai „keliavo“ Kalvarijos krašto knygnešių gyvenimo ir veiklos keliais.

Kovo 16 dieną IIa klasės mokiniai, žiūrėdami režisieriaus J. Trukano sukurtą filmą „Knygnešys“, pagerbė draustų spaudinių platintojus- knygnešius-, kurie rizikuodami viskuo, ką brangiausio turėjo, išsaugojo lietuvišką žodį, pakalbėjo apie knygos vertę. Dešimtokai, domėdamiesi Lietuvos praeitimi, suvokė, kad norint suprasti dabartinį gyvenimą, būtina pažinti praeitį ir jausti jai pagarbą.

Esant ekstremaliai situacijai, užtikrinant COVID-19 ligos plitimo prevenciją, fizinio aktyvumo pertraukos organizuojamos skirtingose gimnazijos grupėse ir klasėse. Kovo 7, 10 ir 17 dienomis fizinio aktyvumo pertraukos vyko ketvirtųjų klasių mokiniams. Užsiėmimus „Pertraukos mankšta šokio ritmu“ vedė visuomenės sveikatos specialistė Rasa Brokienė.