pienas vaikamsNorint pagerinti visuomenės sveikatą labai svarbu gerinti vaikų ir paauglių valgymo įpročius ir ugdymo įstaigos yra geriausia vieta daryti įtaką vaikų mitybos įpročiams ir juos keisti, nes kaip tik tuo metu valgymo įpročiai formuojasi. Tai investicija, kuri ateityje padėtų sumažinti visuomenės sveikatos išlaidas, susijusias su netinkama mityba.

 

Kalvarijos gimnazija, prisidėdama prie tinkamo mokinių mitybos įpročių formavimo, informuoja, kad dalyvauja pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programoje "PIENAS VAIKAMS" pagal kurią pradinių klasių mokiniams nemokamai dalijamas pienas ir pieno produktai. Programa parengta siekiant pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą, sumažinti disbalansą pieno produktų rinkoje. 

Programos "Pienas vaikams" produktų asortimentas pagal pieno perdirbimo įmonių pateiktus duomenis

Plačiau apie paramos programą "Pienas vaikams" skaitykite  čia >>