Kalvarijos gimnazijoje kovo mėn. pradėtas vykdyti ilgalaikis technologijų - biologijos projektas „Vabzdžių viešbutis“ (mokytojas A. Sinkevičius, mokytojos E. Kružikienė ir R. Puzarienė). Technologijų pamokose mokiniai sumeistravo vabzdžių viešbučius (K. Masionytė IV kl., N. Vaišnoraitė III kl., R. Velioniškytė III kl., A. Marcinkevičiūtė III kl., K. Bražaitis III kl.)

7b mokinės Airinga ir Airida Davidonytės surinko ir apipavidalino medžiagą apie tai, kokie vabzdžiai daugiausiai apsigyvena tokiuose viešbučiuose, iš kokių medžiagų jie gaminami, sudarė kryžiažodį apie vabzdžius.  Mokyklos fojė gimnazijos mokiniai galėjo apžiūrėti  vabzdžių viešbučius, perskaityti pateiktą informaciją. Septintų klasių mokiniai išsprendė kryžiažodį.

Kovo 21 dieną vabzdžių viešbučiai iškeliauja į mokyklos teritoriją. Moksleiviai vėliau galės stebėti ir fiksuoti juose įsikūrusius vabzdžius.