Šiais metais, minint 130-ąsias gimimo metines, garsiau ir dažniau nei įprastai skambėjo Nepriklausomybės Akto signataro, diplomato, istoriko, teisininko, publicisto, redaktorius, užsienio reikalų ministro, Vasario 16-osios akto signataro, visuomenininko Petro Klimo vardas.

Prie šio skambesio drauge su asociacija ,,Skambėjimas” prisidėjo ir gimnazijos dvyliktokai, dalyvavę šios iškilios asmenybės knygos ,,Iš mano atsiminimų” viešų skaitymų vakaruose bei juos vainikuojančiame finaliniame renginyje. Knygos mintis ir P. Klimo santykį su Kušliškių kaimu, Kalvarija bei Marijampolės gimnazija mokiniai meniškai perteikė literatūrinėje kompozicijoje ,,Augau kaip vešlus žolynas pievoje”( režisavo lietuvių k. mokyt. V. Brogytė) . Šis autentiškas prisilietimas prie Kalvarijos krašte subrendusio šviesuolio ne tik pagarba jo asmenybei, bet ir atrama kuriant dabartį.