Kovo mėnesį Kalvarijos gimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai susibūrė į komandą ir dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių žmogaus saugos konkurse „Būk saugus“, kurį organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto žmogaus saugos mokytojų metodinis būrelis, VŠĮ „Būk saugus LT“ ir Kauno technikos kolegija. Šio konkurso tikslas – ugdyti poreikį tobulinti žmogaus saugos gebėjimus. Konkurse dalyvavo virš 100 komandų.

Mokiniai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis. Reikėjo pavaizduoti, kaip nederėtų elgtis pėsčiųjų perėjoje. Sukurti plakatą tema „Priešgaisrinė sauga“. Nufotografuoti arba nupiešti, kaip įmobilizuoti sužeistą / lūžusią ranką su pagalbine priemone. Nupiešti ir atpažinti automobilių padangos skiriamuosius ženklus.

Nors prizinės vietos Kalvarijos gimnazijos komanda nelaimėjo, bet džiaugiasi organizatorių padėka bei laukia naujų konkursų.

Socialinė pedagogė

Mireta Greviškienė