Šiais mokslo metais Kalvarijos gimnazijos mokiniai dalyvauja prevencinėje akcijoje „Būk saugus, mokiny!“, kurią vykdo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikoje paskelbto karantino režimo apribojimus, akcija „Būk saugus, mokiny!“ vykdoma nuotoliniu būdu.

5a ir 5b klasių valandėlėse svečiavosi Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyr. inspektorė Ilona Barauskienė. Klasės valandėlių metu buvo kalbėta apie gyvenamojo būsto saugumą. Pareigūnė papasakojo, kaip ir dėl kokių priežasčių bute gali kilti gaisras, aptarė , kaip deramai elgtis buityje, kad išvengtų nelaimės. Kalbėjo apie elgesį nelaimės metu. Taip pat mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką, kuris pamokė tinkamai išsikviesti pagalbą bei įsiminti bendrąjį pagalbos numerį - 112.

Ypač aktyvūs buvo 5a mokiniai, uždavė tiek daug klausimų, kad buvo suplanuotas dar vienas susitikimas su inspektore.

Socialinė pedagogė

Mireta Greviškienė