Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ugdytiniai dalyvauja „eTwinning“ projekte „Augu su pasaka“. Projekto tikslas – vaikų kūrybiškumo ugdymas ir glaudžių santykių su tėvais bei pedagogais kūrimas. Projekto metu stengiamasi padėti vaikams atrasti pasakos teikiamą džiaugsmą  bei jos išskirtinumą.

Socialinė pedagogė Mireta Greviškienė vaikams skaitė Beno Bėranto pasaką „Riešutortas“. Joje pasakojama, kaip du draugai (voveriukas ir varniukas) slapta sušlamščia visus riešutus, kuriuos mama saugojo šventei. Kai mama jų pasigenda, išdykėliai kaltę suverčia lapei. Žinoma, melo riešutai toli nerieda...

Ši pasaka - linksma ir pamokoma istorija apie svarbius dalykus: sąžiningumą, mandagų elgesį ir tai, kad melas visuomet išaiškėja.

Po pasakos visi dalyviai pasivaišino socialinės pedagogė „iškeptu“ tortu.

Socialinė pedagogė

Mireta Greviškienė