Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(2018-04-20-21)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Matas Burinskas | III b | Nominacija |
A. Karalius |
Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada, savivaldybės etapas
(2018-03-20)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Paulius Klevinskas | 4 b | III vieta |
I. Čirvinskienė |
|
Ignas Pupka | 3 a | III vieta | L. Venslauskienė |
Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, savivaldybės etapas
(2018-03-15)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Martynas Arbačiauskas | III b | II vieta |
E. Kružikienė |
|
Teresė Pučinskaitė | IV a | III vieta | A. Čeikauskienė |
Kalvarijos savivaldybės 4 – 5 klasių mokinių matematikos olimpiada
(2018-03-13)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Adrija Vaišnoraitė | 5 a | I vieta |
J. Skroblienė |
Lietuvos mokinių dailės olimpiada, savivaldybės etapas
(2018-03-02)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Rugilė Akelytė | 8 a | III vieta |
S. Raibikienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9 – 12 klasių mokiniams šalies etapas
(2018-03-10)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Teresė Pučinskaitė | IV a | III vieta |
V. Brogytė |
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, savivaldybės etapas
(2018-02-27)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Teresė Pučinskaitė | IV a | I vieta |
A. Babeckas |
|
Justina Galinytė | III b | II vieta | A. Babeckas |
Kalvarijos savivaldybės II-III (10-11) klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(2018-02-13)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Greta Burinskaitė | II c | I vieta |
N. Šiupšinskienė |
|
Aivara Šitkauskaitė | II c | II vieta | N. Šiupšinskienė | |
Dominykas Palšis | II c | III vieta | N. Šiupšinskienė |
Lietuvos mokinių technologijų olimpiados savivaldybės etapas
(2018-02-09)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Aivara Šitkauskaitė | II c | I vieta |
A .Sinkevičius |
|
Matas Burinskas | III b | I vieta | A. Karalius | |
Mantas Dulinskas | IV a | II vieta | A .Sinkevičius |
Tarptautinė KINGS matematikos olimpiada
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Paulius Klevinskas | 4 b | Diplomas |
I. Čirvinskienė |
Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapas
(2018-02-08)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Vilius Malinauskas | I b | II vieta |
R. Nekrošius |
|
Gerarda Jocytė | I b | II vieta | R. Nekrošius | |
Nojus Murauskas | III a | III vieta | R. Nekrošius |
Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapas
(2018-01-25)
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas
(2018-01-25)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Teresė Pučinskaitė | IV a | I vieta |
V. Brogytė |
|
Greta Burinskaitė | II a | II vieta | A. Ulevičiūtė | |
Aivara Šitkauskaitė | II c | III vieta | G. Malinauskienė |
Lietuvos mokinių 56-osios chemijos olimpiados savivaldybės etapas
(2018-01-19)
Kalvarijos savivaldybės III (11) klasių mokinių anglų kalbos olimpiada
(2018-01-10)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Eimantas Svitojus | III a | I vieta | G. Guzavičienė | |
Ieva Radzevičiūtė | III a | III vieta | G. Guzavičienė |
29 - oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, savivaldybės etapas
(2017-12-08)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Martynas Arbačiauskas | III b | I vieta (siunčiamas į respublikinį etapą | A. Burinskas |