Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-03-26)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Arijus Rugienius | 4 b | III vieta |
I. Karalienė |
31 – osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-03-12)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Martynas Arbačiauskas | IV b | II vieta |
E. Kružikienė |
|
Matas Burinskas | IV b | III vieta | E. Kružikienė |
25 – osios Lietuvos 8 – 12 klasių mokinių dailės olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-03-04)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Viktorija Zarembaitė | 8 c | III vieta |
S. Raibikienė |
|
Gabija Šimkutė | I c | III vieta | S. Raibkienė |
29 – osios Lietuvos 10 – 12 klasių mokinių istorijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-02-26)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Justina Galinytė | IV b | I vieta |
A. Babeckas |
|
Gabrielė Kasparavičiūtė | III b | II vieta | A. Babeckas | |
Ieva Radzevičiūtė | IV a | III vieta | A. Babeckas |
26 – osios Lietuvos 10 – 11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-02-12)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Ramunė Miliauskaitė | II b | I vieta |
D. Ramanauskienė |
|
Gerarda Jocytė | IV b | III vieta | N. Šiupšinskienė |
Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
(2019-02-08)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Ramunė Miliauskaitė | II b | II vieta |
A. Karalius |
|
Martynas Arbačiauskas | IV b | I vieta | A. Karalius |
Lietuvos 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-01-24)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Gerarda Jocytė | II b | II vieta |
A. Grigaitienė |
|
Greta Burinskaitė | III a | I vieta | A. Ulevičienė |
Lietuvos mokinių 52-osios biologijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-01-18)
Lietuvos mokinių 57 – osios chemijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
(2019-01-11)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Gerarda Jocytė | II b | I vieta |
D. Jarašienė |
|
Aivara Šitkauskaitė | III b | I vieta | D. Jarašienė | |
Greta Burinskaitė | III a | II vieta | D. Jarašienė |
Kalvarijos savivaldybės 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada
(2019-01-08)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Mėta Sinkevičiūtė | III b | I vieta |
G. Guzavičienė |
|
Laurita Abramavičiūtė | III b | II vieta | G. Guzavičienė |