Kalvarijos gimnazijos mokiniai metinio renginio jaunimui „Tavo Europa, tavo balsas!“ dalyviai

Trys Kalvarijos gimnazijos IIIb klasės mokinės: Emilija B., Mantė S, Dominyka V., bei anglų kalbos mokytoja Giedrė Guzavičienė buvo atrinktos į renginį jaunimui „Tavo Europa, tavo balsas!“. Renginys organizuojamas nuo 2010 m. siekiant įtraukti jaunimą į Europos Sąjungos politiką. Šiais metais 16–18 metų moksleiviai iš visų ES valstybių narių ir šalių kandidačių kovo 31 - balandžio 1 dienomis dalyvaus nuotoliniame renginyje ir kartu rengs rezoliucijas, kuriose pateiks savo idėjas, pasiūlymus ir lūkesčius dėl savo, kaip Europos piliečių, ateities. Jaunimo parengtos rezoliucijos bus perduotos ES institucijoms.

Šiais metais jaunimas diskutuos apie melagienas, dezinformaciją, propagandą nuotoliniame renginyje „Tiesa apie melą“. Renginiui taip pat pasiruošti padės Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto nario konsultacija.

Giedrė Guzavičienė

Daugiau informacijos: https://www.eesc.europa.eu/lt/selected-schools-1