Spalio mėn. antroji savaitė (04-10 d.) visoje Europoje yra skelbiama kaip DISLEKSIJOS PAŽINIMO SAVAITĖ. Kiekvienoje mokykloje yra dalis vaikų, kuriems sunku skaityti, įsisavinti tekstą, kokybiškai dalyvauti pamokose.

Dažnai tokie vaikai vengia mokytojų, būna užsidarę, tylūs arba atvirkščiai, tampa klasės juokdariais ir savo patiriamus sunkumus kompensuoja per aktyvumą. Tačiau juos jungia vienas dalykas, jiems TEKSTAS dažnai tampa ne draugu, o priešu.

Mes jungėmės prie projekto – konkurso „Gyvenimas NE TIK tekstas“. 7b klasės mokiniai kartu su mokytoja Jurgita žiūrėjo filmą „Mical“, bandė suprasti vaiko, turinčio disleksijos sutrikimus sunkumus ir stiprybes. Dailės pamokoje mokytoja Sandra su mokiniais pasirinko temą „Raidė kaip išraiška“ piešė paveikslus, kuriuose figūruoja raidės, kaip kompozicijos elementai.

Logopedė Daiva