Kalvarijos gimnazijos mokiniai (2b, 3a, 3b, 3c klasės) jau ne pirmus metus dalyvauja socialinės iniciatyvos „EKODAIKTAI.LT“ konkurse „Kamštelių vajus“.

Iniciatyvos tikslas – šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, naudoti ekologiškas priemones, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių paslaugų naudą. Šios iniciatyvos veiklos kryptys yra pažintinio ir eko turizmo skatinimas, sveikos gyvensenos, ugdomųjų, patyriminių renginių, stovyklų vaikams, seminarų organizavimas, ekologiškų priemonių bei žaislų naudojimas, sveiko maisto vartojimas, kūrybiškumo ir inovacijų skatinimas versle.

Mūsų bendra komanda surinko net 84 kg kamštelių, kurie keliaus į Trakų rajone esantį kamštelių perdirbimo fabrikėlį „Gervių lizdas“.

Kviečiame visus, neabejingus gamtai prisidėti prie mūsų ir kartu rinkti kamštelius.