Rugsėjo 1-osios rytas pražydo rudeninėmis gėlėmis ir šypsenomis... Sugrįžome-labiau subrendę, savarankiškesni...

Gimnazijos direktorė D.Kavaliauskienė pasveikino pirmąkart Rugsėjo 1-ąją švenčiančius pirmokėlius ir paskutinįjį rugsėjį pasitinkančius dvyliktokus. Vieniems linkėjo kasdien praturtėti žiniomis, kitiems drąsos ir atkaklumo siekiant savo tikslų, Jusevičių skyriaus ikimokyklinukams ir gimnazijos priešmokyklinukams-patirti pažinimo džiaugsmą. Mažiausiuosius apdovanojo atminimo dovanėlėmis.

Su naujų mokslo metų pradžia šventės dalyvius pasveikino Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Kęstas Spūdys, kuris linkėjo susitelkti, įveikti visus iššūkius ir džiaugtis sėkme mokslo metų pabaigoje. Karolis Babeckas, administracijos direktoriaus pavaduotojas, pirmokų mokytojoms įteikė dovanas- Pirmoko krepšelį-ir palinkėjo pirmokėliams sėkmingo mokslų starto.

Šventės pabaigoje visus pradžiugino staigmena-Beimaxsas iš animacinio filmo „Galingasis šešetas“.