Vasario 16-oji – reikšminga diena kiekvienam lietuviui, kuris gerbia savo šalies praeitį. Šią dieną pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, garsiai paskelbęs pasauliui apie atsikūrusią Lietuvos valstybę.

Šiai valstybingumo datai paminėti Kalvarijos gimnazijoje jau ne vienerius metus istorijos mokytojas Algimantas Babeckas organizuoja viktorinas. Šiemet viktorinoje ,,Lenkiuosi savo kraštui ir Tėvynei“ dalyvavo visi 5a ir 5b klasių mokiniai.

Geriausias istorines žinias parodė 5b kl. mokinai. Viktorinos nugalėtoja tapo Meda Janavičiūtė, antrąją vietą užėmė Airinas Liutkevičius, trečioji vieta atiteko Aelitai Bursokaitei, Godai Čerkauskaitei, Ainiui Kalinauskui, Saulei Muravjovaitei ir Aisvydui Varankai (5a).

Viktorina mokiniams labai patiko, dalyviai įgijo ne tik pasitikėjimo savimi, naujų žinių, bet ir pareiškė norą dalyvauti panašiuose renginiuose.