Gegužės  12  d. Kybartų „Saulės“ progimnazijoje įvyko  regioninis pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkursas.

Šiame konkurse dalyvavo Kalvarijos gimnazijos pradinių klasių mokiniai: 1 b klasės mokinė Vakarė Adamavičiūtė, 2 b klasės mokinys Dairūnas Ulevičius, 3 b klasės mokinys Paulius Kasparavičius, 4 c klasės mokinys Arnas Sinkevičius.  Komanda užėmė trečiąją vietą. Konkurse vaikams teko atsakinėti į viktorinos klausimus, pademonstruoti kaip reikia teisingai pereiti perėją ir sankryžą, teisingai užsisegti atšvaitą ir apie jį papasakoti, sudėlioti kelio ženklų dėlionę, paaiškinti situaciją maketuose. Buvo ir vaizdo užduočių, vyko komandų kapitonų varžytuvės. Visi nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Konkurso  tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindinių Kelių  eismo taisyklių  reikalavimų, ugdyti saugaus eismo kelyje gebėjimus, plėtosi saugaus eismo sampratą realiame gyvenime.