pirma

Vasario 11 d. į gimnaziją sugužėjo nemažai svečių. Kalvarijos lopšelio – darželio ,,Žilvitis“, gimnazijos ir Jusevičių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus savo klasėse pasitiko gimnazijos ketvirtokai ir jų mokytojos.

4a klasės mokiniai vaidino, šoko, dainavo. 4b klasės mokiniai gamtamokslinėje laboratorijoje kartu su mažaisiais savo draugais atliko įdomius bandymus. 4c klasės mokiniai kartu su priešmokyklinukais ant ąžuolo lapų užrašė jų vardus ir suklijavo „Draugystės medį“. Po to visi sugužėjo į aktų salę, kur kartu žaidė žaidimus, dainavo dainas. Mažiesiems svečiams labai patiko organizuojamos veiklos, buvo linksma, įdomu. Visi svečiai buvo apdovanoti dovanėlėmis, o valgyklos darbuotojos pavaišino obuoliais.

4b2

4b3