Sausio 8 d. įvyko Kalvarijos savivaldybės 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 7 gimnazijos III kl. mokiniai. Savivaldybės etape I, II ir III vietas laimėjo šie Kalvarijos gimnazijos mokiniai: Laurynas Čekanavičius (IIIa kl.) ir Deividas Nausėda (IIIa kl.) surinko po 27 taškus iš 30 galimų; Domantas Budrevičius (IIIa kl.) - 25 taškus; Gerarda Jocytė (IIIb kl.) - 23 taškus. Šiuos mokinius moko anglų kalbos mokytoja ekspertė Giedrė Guzavičienė. Edvardas Leonavičius surinko 23 taškus, jį moko anglų kalbos vyresnioji mokytoja Ingrida Adaškevičienė.

Kalvarijos savivaldybei respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje, kuri vyks š. m. vasario 8 d. Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje, atstovaus Laurynas Čekanavičius.