pyragu diena
2019 m. lapkričio 7 dieną Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius kvepėjo pyragais, nes ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlės“ vaikučiai, mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė paminėjo „Pyragų dieną“.

Vyko pyragų kepimo edukacinis užsiėmimas. Vaikučiai susipažino su pyragų gaminimo eiga.
Visi skaičiavo, kiek kiaušinių reikės pyragui pagaminti, kiek dėti cukraus, kiek pasverti sviesto, kiek sodos, kiek šaukštų miltų berti. Gautą  tešlą minkė, kočiojo. Įdomu buvo stebėti, kaip atsakingai vaikučiai formavo pyragus, pasitelkė savo fantaziją. Mažieji labai nekantravo, smalsavo, kada jau bus iškepę  pyragai, o iškepusius pyragus puošė cukraus pudra.
Vaikučiai džiaugėsi edukaciniu užsiėmimu ir įgavo naujų potyrių bei žinių. Juk pyragą galima kepti ir su proga, ir be progos, nes pats pyragas tampa proga dalintis.

Mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė visiems vaikučiams padėkojo už gerumą ir bendrą darbą!

11+22