svml1

Lapkričio mėnesį Kalvarijos gimnazijoje vyko projektas „Sveikas maistas – sveikas vaikas“ bei konkursas „Sveiko maisto lėkštė“.

Jame dalyvavo Kalvarijos gimnazijos 1-2 klasių mokiniai, Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ ugdytiniai ir Nemunaičių skyriaus moksleiviai.

Šio konkurso tikslas – skatinti moksleivius atsakingai rinktis maisto produktus, kuriuos deda į savo lėkštę. Komisija, kuri buvo sudaryta iš dailės ir technologijų mokytojų, vertindama moksleivių darbus vadovavosi šiais kriterijai: kokie produktai lėkštėje, originalumas, estetiškumas.

Konkurso „Sveiko maisto lėkštė“ nugalėtojai:

I vieta - 1a klasės mokinys Gabrielius Bertašius;

II vieta – 1b klasė mokinė Aurita Jakunskaitė;

III vieta - 2b klasės mokinė Luka Padvelskytė.

Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir kūrybiniais rinkiniais. Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems.

Socialinė pedagogė
Mireta Greviškienė