Lapkričio 14 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko tradicinė septintoji Sūduvos ir Dzūkijos regionų mokinių viktorina ,,Pažink Lietuvos kariuomenę".

Ją organizavo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos istorijos mokytoja Nijolė Goberytė ir mūsų gimnazijos mokytojas Algimantas Babeckas, kuris yra šios viktorinos sumanytojas.

Šiais metais viktorinoje ,,Pažink Lietuvos kariuomenę” dalyvavo 34 mokiniai. Kalvarijos gimnaziją atstovavo Ib ir IIb klasių mokiniai: Vilius Simanavičius, Tomas Bagdonas, Ernestas Liutkevičius, Lukas Kubilius. Pirmojo turo dalyviai raštu atsakė į 40 testo klausimų. Į antrą turą pateko 16 dalyvių, kurie buvo suskirstyti į dvi grupes. Kiekvienas dalyvis žodžiu atsakinėjo į klausimus ir papildė kitų atsakymus. III turas - finalas. Į jį pateko po tris dalyvius iš kiekvienos grupės. Viktorinos „Pažink Lietuvos kariuomenę" nugalėtojais ir prizininkais tapo:

1 vieta - Justas Dulskas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (IV kl.)

2 vieta - Nojus Kochanauskas, Prienų ,,Žiburio „ gimnazija (II kl.)

3 vieta – Lukas Kubilius, Kalvarijos gimnazija (II kl.)

Nuotraukos iš Algimanto Babecko. archyvo.