aha

Nuo 1967 m. pasaulyje balandžio 2-ąją dieną minimaTarptautinė  vaikų knygos diena. Kasmet išrenkama šios šventės šalis rėmėja. Šiemet  šventės rėmėjas – IBBY Brazilijos skyrius. Šalies rėmėjos rašytojas sukuria kreipimąsi į pasaulio skaitytojus, o dailininkas – plakatą.  Šių metų kreipimosi į pasaulio skaitytojus autorė -  rašytoja Luciana Sandori,  plakato autorius -  dailininkas ir rašytojas Ziraldo.

Šia proga balandžio 5 d. bibliotekininkės R. Sukackienė ir I. Šatienė 7-8 klasių mokinius pakvietė į popietę. Bibliotekininkė Rasa papasakojo apie Tarptautinės vaikų knygos dienos atsiradimo istoriją, perskaitė kreipimąsi į pasaulio skaitytojus. Vėliau vaikai dalyvavo viktorinoje „Iš kokios aš knygos?“. Džiugu, kad mokiniai žino lietuvių ir užsienio šalių rašytojus, jų kūrinius bei personažus. Pralaimėjusiųjų nebuvo. Aktyviausi dalyviai – 7b klasės mokinys Vilius Malinauskas ir 8a klasės mokinė Greta Burinskaitė.

Vaizdai iš renginio: