Vaikiškos knygos diena Jusevičių bibliotekoje buvo linksma ir turininga. Bibliotekoje šurmuliavo būrelis vaikučių - tai Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupė „Šypsenėlė“, lydima mokytojos Loretos Vasikonytės ir mokytojos padėjėjos Dalės Zaveckienės.

Bibliotekininkė Zita Paulevičienė vaikučiams pasakojo apie šios šventės atsiradimą, jos svarbą, kvietė dažniau lankytis bibliotekoje, kurioje kiekvienas gali rasti daug linksmų, šmaikščių, žaismingų, pamokančių knygų, sukurtų įvairių šalių rašytojų. Neužmiršome ir įžymaus rašytojo H.K. Anderseno gimtadienio, skaitėme šio autoriaus jautrią ir pamokančią pasaką „Ramunėlė“.

Vaikučiai apžiūrinėjo parengtą parodėlę „Ar skaitei?“, susipažino su stalo žaidimais. Bibliotekininkė supažindino vaikučius su naujai gautomis knygelėmis. Susitikimo pabaigoje ugdytiniai buvo pamaloninti mažomis dovanėlėmis. Norisi tikėti, kad pasėsime mažųjų širdyse meilės knygai sėklą, kad užaugę jos vaisiai džiugintų ir maloniai stebintų.

1 JUSEVIČIŲ SKYRIUS paminėjo knygos diena

2 JUSEVIČIŲ SKYRIUS paminėjo knygos diena