Š. m. balandžio 11 d. dvylika mūsų gimnazijos pedagogų dalyvavo Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos organizuojamoje Metodinėje dienoje. Su šia mokykla Kalvarijos gimnaziją sieja ilgametis bendradarbiavimas.

Seminaro metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi vykdant  tarptautinius projektus.

Susipažinome su Šaltinių pagrindinės mokyklos erdvių pritaikymu ugdomajam procesui, po to bendravimas tęsėsi metodinėse grupėse.

Sužavėjo paskutinis dienos akcentas: mokyklos šeimininkų buvome palydėti ant  Baltosios rožės tilto, paties aukščiausio  pėsčiųjų ir dviratininkų tilto Lietuvoje. Tiltas – tai dviejų krantų sujungimo, dviejų mokyklų bendradarbiavimo simbolis.

Šaltinių pagrindinės mokyklos pedagogus pakvietėme atvykti į Kalvarijos gimnazijos 10-mečiui skirtus renginius.