Mūsų gimnazijos 2b, 2c klasių mokiniai dalyvavo atliekų rūšiavimo konkurse „Kamštelių vajus“.

Konkurso organizatorių VšĮ ,,Žaliasis takas“ tikslas – kalbėti apie atliekų rūšiavimo problemą, skatinti mokinių kūrybiškumą, komandinį darbą, paskatinti  surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų smulkių šiukšlių -  plastikinių butelių kamštelių ir juos pristatyti perdirbti. Kamštelių rinkimas  vykdomas jau nebe pirmą kartą, tad juos aktyviai renka  ne tik  mokiniai, bet ir tėvai, ir pažįstami – visi, kurie neabejingi gražiai ir švariai gamtai. Akcijos metu surinkta 52,300 kg kamštelių. Spalio 6 d. surinkti kamšteliai buvo pristatyti į  Marijampolėje  įrengtą kamštelių surinkimo punktą. Iš viso suskaičiuota 358 kg plastikinių butelių kamštelių. Už dalyvavimą konkurse įteiktas padėkos raštas Kalvarijos gimnazijai, o mokiniai apdovanoti pieštukais ir padėkos raštais. Tikimės, kad šis konkursas-akcija ,,Kamštelių vajus 2016“ paskatins mūsų gimnazijos mokinius, pedagogus ir visą bendruomenę  mąstyti ,,žaliai“ bei prisidėti prie švarios gamtos išsaugojimo ir puoselėjimo. Kviečiame tęsti mūsų pradėtą darbą, kad galėtume džiaugtis švaresne Lietuva.

km

20161010 144752

20160930 113328