Respublikinis edukacinis anglų kalbos konkursas „Olympis 2015- Rudens sesija“
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Gvidas Parchomenko | 6 a | Diplomas | I. Kaleinikienė | |
Greta Burinskaitė | 8 a | Diplomas | I. Kaleinikienė |
Respublikinis edukacinis biologijos konkursas „Olympis 2016- Pavasario sesija“
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Augustė Zaveckaitė | 5 b | Diplomas | K. Baldauskienė | |
Dominyka Vaitulionytė | 5 b | Diplomas | K. Baldauskienė |
Respublikinė paroda – konkursas „Sidabro vainikėlis“
(2016 – 06- 03)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Tautvydas Varnagiris | III c | Padėka | A.Sinkevičius |
Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA
(2016 – 03- 17)
Marijampolės apskrities jaunųjų dizainerių konkursas „Adata-2016“
(2016 – 04- 28)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Sandra Rimavičiūtė | II b | Padėka | A. Čeikauskienė |
Netradicinės mados konkursas „Mada ir ekologija-2016“
(2016 – 05- 19)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Sandra Rimavičiūtė | II b | III vieta | A. Čeikauskienė |
Kalvarijos savivaldybės jaunųjų dizainerių festivalis „Drąsūs ir originalūs“
(2016 – 05- 20)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Sandra Rimavičiūtė | II b | Padėka | A. Čeikauskienė |
Lenkijos Lietuvos 3 - 6 klasių mokinių dailės darbų konkursas "Mūsų žemė-praeityje, šiandien ir ateityje"
(2016 - 05 - 17)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Skaistė Šikarskaitė | 3 a | Padėka | J. Jakubonytė |
Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ regioninis etapas
(2016 – 05- 12)
Edukacinis konkursas "Olympis 2016- Pavasario sesija"
Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursas "Sidabro vainikėlis" regioninis turas
(2016 – 04- 23)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Tautvydas Varnagiris | III c | I vieta | A. Sinkevičius | |
Laurita Abramavičiūtė | 8 c | Padėka | O. Mikalauskienė |
Respublikinis anglų kalbos konkursas I-II (9-10) klasių mokiniams
(2016 04 22-23)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Eimantas Svitojus | I c | Padėka | G. Guzavičienė |
"Tūkstantmečio ketvirtoko" viktorina
(2016 - 04 - 13)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Kristupas Micuta | 4 b | Padėka | E. Navickienė | |
Gabija Slivinskaitė | 4 b | Padėka | E. Navickienė |
Kalvarijos savivaldybės 5-9 klasių mokinių užsienio kalbų ir muzikos integruoto kurso „CHILDHOOD COLOURS“ konkursas
(2016 - 04 - 08)
Nacionalinis konkursas „Švari kalba – švari galva“
(2016 – 03- 21)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Vika Jaskevičiūtė | II c | Padėka | A. Grigaitienė |
IV respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Lietuvos prezidentai“
(2016 – 03- 17)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
1b klasė | 1 b | III vieta | I. Karalienė |
Respublikinė mokinių fotografijų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai
(2016 – 03- 17)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Živilė Zdanytė | 8 a | padėka |
K.Grabauskaitė D. Vaitkevičienė |
|
Audronė Matulevičiūtė | 8 c | padėka |
K.Grabauskaitė D. Vaitkevičienė |
Dr.Juozo Kazicko Suvalkijos krašto moksleivių programavimo konkursas
(2016 – 02- 15)
Edukacinis konkursas "Olympis 2015- Rudens sesija"
Edukacinis konkursas "Olympis 2015- Rudens sesija"
Lietuvos mokinių 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, savivaldybės etapas
(2016 – 01- 28)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Edvinas Kriščiukaitis | IV a | I vieta | V. Brogytė |
9 – 10 (I – II) klasių mokinių anglų kalbos konkursas savivaldybėje
(2016 – 02- 01)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Eimantas Svitojus | I c | I vieta | G. Guzavičienė | |
Daumantas Ulevičius | II a | II vieta | I. Kaleinikienė | |
Žilvinas Čerkauskas | II c | II vieta | I. Kaleinikienė |
48-asis Lietuvos mokinių jaunojo filologo konkursas, savivaldybės etapas
(2016 – 01- 11)
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Diplomas | Ruošė |
Teresė Pučinskaitė | II a | Laimėtoja | V. Brogytė | |
Gustė Sinkevičiūtė | II a | Laimėtoja | V. Brogytė |