Sveikiname Viltę Karaliūtę ir Vilių Karalių, 4 c klasės mokinius, tapusius 2019 m. šalies pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ laureatais.

Dėkojame Viltei ir Viliui bei juos ruošusiai mokytojai A.Pauliukonienei.

Sveikiname Beatą Pauliukonytę, 4 b klasės mokinę, tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2019 ketvirtokų grupėje užėmusią 1 vietą.

Dėkojame Beatai bei ją ruošusiai mokytojai I.Karalienei.

Sveikiname Luką Zavecką, III b klasės gimnazistą, Kalbų Kengūros 2018 ( anglų kalba) Lyderių turo nugalėtoją.

Dėkojame Lukui bei jį ruošusiai mokytojai I.Kaleinikienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados laimėtoją:

Arijų Rugienį, 4 b klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Dėkojame Arijui bei jį ruošusiai mokytojai I.Karalienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių geografijos olimpiados laimėtojus:

Martyną Arbačiauską, IV b klasės mokinį, laimėjusį II vietą

Matą Burinską, IV b klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Dėkojame Martynui ir Matui bei juos ruošusiai geografijos mokytojai E.Kružikienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų 9 – 10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso laimėtojus:

Edvardą Leonavičių, II a klasės mokinį, laimėjusį I vietą

Gerardą Jocytę, II b klasės mokinę, laimėjusią II vietą

Mindaugą Lietuvninką, I a klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Domantą Budrevičių, II a klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Dėkojame Edvardui, Gerardai, Mindaugui ir Domantui bei juos ruošusioms anglų kalbos mokytojoms I.Adaškevičienei, G.Guzavičienei, A.Naujalienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų 8 – 12 klasių mokinių dailės olimpiados laimėtojas:

Gabiją Šimkutę, I c klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Viktoriją Zarembaitę, 8 c klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Dėkojame Gabijai ir Viktorijai bei jas ruošusiai dailės mokytojai S.Raibikienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių istorijos olimpiados laimėtojas:

Justiną Galinytę, IV b klasės mokinę, laimėjusią I vietą

Gabrielę Kasparavičiūtę, III b klasės mokinę, laimėjusi II vietą

Ievą Radzevičiūtę, IV a klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Dėkojame  Justinai, Gabrielei ir Ievai bei jas ruošusiam istorijos mokytojui A.Babeckui.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados laimėtojas:

Ramunę Miliauskaitę, II b klasės mokinę, laimėjusią I vietą

Gerardą Jocytę, II b klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Dėkojame  Ramunei ir Gerardai bei jas ruošusioms mokytojoms D. Ramanauskienei, N. Šiupšinskienei.