Kalvarijos savivaldybės 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada
2021 - 04 - 02
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Urtė Burinskaitė | 7 | II vieta |
R. Puzarienė |
Airidas Kalinauskas | 7 | II vieta |
R. Puzarienė |
Ugnė Plečkaitytė | 7 | III vieta |
R. Puzarienė |
Evita Pavadaitytė | 7 | III vieta |
R. Puzarienė |
Kalvarijos savivaldybės 10-12/II-IV klasių mokinių istorijos olimpiada
2021 - 02 - 26
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Meida Murauskaitė | III a | I vieta |
A. Babeckas |
Regvita Kalinauskaitė | III a | II vieta |
A. Babeckas |
Gabija Vaišnoraitė | III b | III vieta |
A. Babeckas |
Kalvarijos savivaldybės 8 -12 klasių mokinių dailės olimpiada
2021 - 02 - 24
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Rasa Ramanauskaitė | 8 a | II vieta |
S. Raibikienė |
Miglė Snapkauskaitė | I a | II vieta |
S. Raibikienė |
Ema Balaikaitė | 8 a | III vieta |
S. Raibikienė |
Greta Muzikevičiūtė | 8 b | III vieta |
S. Raibikienė |
Kalvarijos savivaldybės 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
2021 – 01 - 27
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Joana Ceinorytė | II c | III vieta |
A. Ulevičienė |
Meida Murauskaitė | III a | III vieta |
V. Brogytė |
Lietuvos mokinių 69 – osios matematikos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
2021 - 01 - 15
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Vilius Malinauskas | IV b | III vieta |
Z. Valinčienė |
Lietuvos mokinių 53 – osios biologijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
2021 - 01 - 14
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Emilija Baliulytė | II b | II vieta |
E. Kružikienė |
Denisas Jakunskas | I b | III vieta |
R. Puzarienė |
Liepa Jankauskaitė | II c | III vieta |
R. Puzarienė |
Domantas Budrevičius | IV a | III vieta |
R. Puzarienė |
Eivina Kalvaitytė | IV b | III vieta |
E. Kružikienė |
Gustė Puodžiūnaitė | IV b | III vieta |
E. Kružikienė |
Lietuvos mokinių 59 – osios chemijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
2021 - 01 - 07
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Liepa Jankauskaitė | II c | III vieta |
D. Jarašienė |
Gerarda Jocytė | IV b | III vieta |
D. Jarašienė |
Lietuvos mokinių 32 – osios informatikos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas
2020 - 12 - 15
Dalyvis | Klasė | Laimėjimas | Ruošė |
Vilius Malinauskas | IV b | I vieta |
A. Burinskas |