Šių metų kovo 17 dieną 6b klasės mokiniams Kalvarijos krašto muziejuje buvo organizuotos netradicinės pamokos „Knygnešiai ir „vargo mokykla“. Knygnešių pasakojimai ir pasakojimai apie knygnešius“. Klausydami istoriko A. Totorio pasakojimo, šeštokai „keliavo“ Kalvarijos krašto knygnešių gyvenimo ir veiklos keliais.

Mokiniai, aktyviai dalyvaudami edukacinėse veiklose, ugdėsi ne tik dalykines kompetencijas, susidarė vaizdinius apie istorinę bei kultūrinę savo šalies praeitį, bet ir suvokė, kad jiems priklauso mūsų valstybės ateitis. Tikimės, kad savo kasdienėse mintyse ir jausmuose jie visuomet ras vietos istorinei ir gyvajai Lietuvai.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vilma Bernatonytė ir bibliotekos vedėja Ina Šatienė